0905 840 849 hotline
24 ponúk, zoradiť podľa Dátum Ceny
Pri lese!!! 3 izb.RD, Štitáre, 6,78 ár.

Pri lese!!! 3 izb.RD, Štitáre, 6,78 ár.

Ponúkame na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Štitáre, vzdialenej 5 min. autom od krajského mesta Nitra. Dom sa nachádza v tichej zabývanej uličke na 6,78 árovom pozemku vo vyhľadávanej lokalite v tesnej blízkosti lesa. Obytná plocha domu je 100 m2. Polovica domu je podpivničená s vytvorenou miestnosťou vhodnou ako štvrtá izba so samostatným vonkajším vstupom, plus odkladacia miestnosť a technická miestnosť s osadeným plynovým kotlom. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, veľká priestranná obývačka s otvorenou kuchyňou s výstupom na drevenú terasu, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 2 izby. Dom prešiel pred 14-timi rokmi rozsiahlou rekonštrukciou, má osadené kvalitné euro okná, vymenený celý krov za nový (škridľa zostala pôvodná), nové stierky, všetky rozvody, nové podlahy, na mieru robená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, odpad riešený čističkou odpadových vôd, kúrenie plynové, dom napojený na mestskú vodu. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa. Konštrukcia domu je pálená tehla plus niektoré časti kváder. V zadnej časti dvora sa nachádza murovaná garáž. Pekná udržiavaná záhrada je z časti trávnatá s okrasnými drevinami a stromčekmi, z časti zeleninová záhrada a ovocné stromky. Dvor má betónové chodníky a časť vysypaný kameň. Cena je schválená majiteľom vrátane kompletného právneho servis.

183 000,- € Detaily
Ponúkame pozemok pre rodinné domy 18741m2 Paňa

Ponúkame pozemok pre rodinné domy 18741m2 Paňa

Ponúkame na predaj veľký pozemok na výstavbu rodinných domov v tichej obci Paňa situovaný v strede dediny. Pozemok je rovinatý, s celkovou výmerou 18 741 m², je prístupný z asfaltovej cesty. Pozemkom preteká miestny potok. Pozemok je možné rozdeliť na viac stavebných pozemkov. V ceste IS, kanalizácia vo výstavbe.Obec má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, potraviny) a veľmi dobrú dostupnosť do krajského mesta Nitra. Cez obec vedie cyklotrasa spájajúca mestá Nitra a Vráble. Cena je schválená majiteľom, vrátane kompletného právneho servisu.  

225 000,- € Detaily
Ponúkame luxusnú 5 izb.novostavbu RD Nitra - Chrenová

Ponúkame luxusnú 5 izb.novostavbu RD Nitra - Chrenová

Ponúkame na predaj luxusnú 5 izbovú novostavbu v radovej zástavbe v novovybudovanej lokalite na Chrenovej v krajskom meste Nitra. Dom sa nachádza v súkromnej, tichej uličke s krásnym výhľadom na Zobor. Stojí 341m2 pozemku. Poschodová novostavba je dispozične rozdelená na : 1 podlažie - vstupná chodba, samostatná spálňa, 2x technická miestnosť, kúpeľňa, vstup do garáže ( aktuálne využívaný ako samostatná izba), obývacia izba + kuchyňa,výstup na terasu so záhradkou 2 podlažie - 2x samostatná izba, kúpeľňa, šatník, výstup na strešnú terasu. Jednotlivé RD sú oddelené garážou. IS : elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Mesačné náklady 95€. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie ako aj na podnikateľské účely a predáva sa komplet zariadená.  

370 000,- € Detaily
Ponúkame 3 izb.RD Nitra - D.Krškany, 26,5 ár.

Ponúkame 3 izb.RD Nitra - D.Krškany, 26,5 ár.

Ponúkame na predaj 3 izb. rodinný dom, nachádzajúci sa v krajskom meste Nitra, v mestskej časti Dolné Krškany, priamo na hlavnej Novozámockej ulici. Je postavený na 26,5 árovom pozemku. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne a samostatného WC, kuchyne a troch izieb. Každá izba má možnosť mať samostatný vstup. Momentálne sú spojené a otvorené dve izby. Základná časť domu je postavená z pálenej tehly, zvyšná časť je pôvodná hlina a kameň – slúžila ako sklad. Dom disponuje inžinierskymi sieťami plyn a elektrina 380V, žumpa. Mestská voda a kanalizácia je v mestskej komunikácii priamo v ceste pred pozemkom. Toho času je využívaná vŕtaná studňa s čerpadlom. Dom má novú vymenenú strechu za škridľoplech, vrátane nových ďažďových zvodov. Pozemok je rovinatý, oplotený, v zadnej časti s osadenými ovocnými stromami – prevažne marhule. Dom bol jedného času využívaný ako predajňa, z toho titulu je k dispozícii funkčný alarm. Nehnuteľnosť si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu a je vhodná na podnikateľské účely, ako je aj územne na to určená, keďže táto časť Novozámockej ulici je situovaná v priemyselnej zóne. V susedstve a okolí sa nachádzajú podnikateľské objekty.

163 000,- € Detaily
Aktuálny prenájom - 1 izb byt Chrenová, Nitra

Aktuálny prenájom - 1 izb byt Chrenová, Nitra

AKTUÁLNY INZERÁT !!! NEZARIADENÝNa prenájom 1 izbový nezariadený byt bez balkónu na Chrenovej, Výstavná ul. v Nitre. Byt sa nachádza v tichej lokalite a plocha nehnuteľnosti je 37m2. Nachádza sa na 1.poschodí a ponúka sa ako nezariadený. Panelový dom je zateplený, nová odizolovaná strecha, vymenené stupačky a rekonštruovaný vchod. Občianska vybavenosť výborná , v blízkosti sú obchodné centrá, zdravotné strediská, autobusová zastávka.Voľný ihneď.Cena za prenájom 330.-€/mes. + energie 60.-€/mes. zálohovo. Zábezpeka vo výške 390.-€. RK províziu neplatíte. Výhodou je dlhodobý prenájom vhodný pre mladý pár. Doporučujem. Kontakt 0905840849.

330,- € / mesiac Detaily
PRENÁJOM 156m2 - podnikateľský priestor Nitra centrum.

PRENÁJOM 156m2 - podnikateľský priestor Nitra centrum.

 Ponúkame na prenájom podnikateľský priestor o veľkosti 156m2 nachádzajúci sa v centre mesta Nitra na ulici Fraňa Mojtu.Priestor je situovaný v polosuteréne a je vhodný na fitness, tanečné aktivity, školenia, komunitné aktivity, detské klubové centrum, vzorková predajňa,.a pod. Priestor sa dispozične skladá z hlavnej miestnosti o veľkosti 121m2 a prislúchajúcich priestorov: ženská šatňa s WC a sprchovým kútom, mužská šatňa s WC a sprchovým kútom, technická miestnosť, na vstupnej chodbe mužské a ženské WC.Priestor bol predtým využívaný na cvičenie jógy a zariadenie kt. je vidieť na fotkách nie je súčasťou nájomného. Je možnosť toto zariadenie odkúpiť po dohode s majiteľom (klimatizácia, skrinky, zrkadlá a pod.) Cena 1160,-€/mes . Pokiaľ máte záujem o prehliadku priestorov alebo bližšie informácie volajte 0905 840849 Ing.Pítek Marián. 

1 160,- € / mesiac Detaily
Prenájom kancelárie NITRA Centrum 21m2 s parkovaním.

Prenájom kancelárie NITRA Centrum 21m2 s parkovaním.

KANCELÁRSKY PRIESTOR NA PRENÁJOM - 21m2 – NITRA CENTRUM, ul.Fraňa Mojtu.Ponúkame na prenájom kanceláriu o veľkosti 21 m2 v centre mesta Nitra na ul.Fr.Mojtu. K dispozícií parkovacie miesto za poplatokCena aj s energiami 252,-€/mes. Voľné ihneď. 0905 840849 Ing.Pítek Marián.

252,- € / Detaily
Hľadáme pre klienta garáž v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta garáž v meste Šaľa

Hľadáme pre nášho klienta garáž v meste Šaľa , lokalita Bottova ulica a okolie, čiastočná alebo úplná rekonštrukcia. Cena od 10 tis. do 12 tis. euro 

10 000,- € Detaily
Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa. Byt by mal byť v pôvodnom stave, na poschodí nezáleží. Platba v hotovosti. Cena do 40 tis. eur. 

40 000,- € Detaily