0905 840 849 hotline
21 ponúk, zoradiť podľa Dátum Ceny
Ponúkame 4 izb. RD Alekšince, 5,78 ár. NOVOSTAVBA

Ponúkame 4 izb. RD Alekšince, 5,78 ár. NOVOSTAVBA

Ponúkame na predaj Vaše vysnívané bývanie v strede obce Alekšince, na novovytvorenej ulici s panoramatickým výhľadom z Vašej terasy na Alekšinské rybníky. Nová ulica Vám poskytne 6 nových 4 izbových rodinných domov. Tri domy sa nachádzajú na pozemku o veľkosti 578 m2. Zastavaná plocha: 153m2 Úžitková plocha: 105 m2 Terasa: 17,10 m2 Cena za tento typ domu v štádiu podľa opisu nižšie je 219 999,- EUR vrátane kompletného právneho servisu. K zvyšným trom domom prislúcha pozemok s výmerou 462 m2. Dva sú so zastavanou plochou: 124,23 m2 Úžitková plocha: 96,08 m2 Terasa: 18 m2 A jeden dom so zastavanou plochou: 120 m2 Úžitková plocha: 92,78 m2 Terasa: 18 m2 Cena za tento typ domu v štádiu podľa opisu nižšie je 206 999,- EUR vrátane kompletného právneho servisu. Prvé dva domy sú v štádiu dokončovania, zvyšné domy vo výstavbe. Obvodové murivo založené na železobetónových pásoch je z tehál Leier 300 mm, vnútorné priečky rovnako z tehál Ytong 120 mm. Obvodové murivo je zateplené polystyrénom EPS 200 mm s tenkovrstvou omietkou Fasaden Silikón 1,5 mm hladená farba biela. Výplne otvorov obvodových stien sú plastové okná SALAMANDER s izolačným trojsklom a jednostrannou lamináciou, 5komorový profil. Vonkajšie a vnútorné parapety, sieťky na okná, rozvody pre vonkajšie žalúzie a podomietkové kastlíky. Vstupné plastové dvere s bezpečnostným uzamykaním. Zastrešenie stavby je realizované väzníkovým dreveným krovom zo sušeného hobľovaného reziva pevnostnej triedy C24, ošetreným náterom proti plesniam a škodcom. Strešná betónová krytina značky Terran ( čierna ) - strecha je zateplená minerálnou vlnou 260 mm. Odkvapový systém značky KJG ( čierna ). Kúpeľňa a WC sú vybavená predprípravou na teplú a studenú vodu, odpady, podomietkovým závesným WC značky Geberit, práčkový ventil v technickej miestnosti. Ohrev TÚV – 120 litrový bojler s vyhrievacím telesom. Vnútorné steny sú omietnuté vápenocementovou omietkou a vymaľované bielym náterom. Stropy sú zhotovené zo sadrokartónu. Elektrické rozvody obsahujú vývody pre svietidlá, vypínače a zásuvky značky Legrand ( biele ), rozvody pre vonkajšie žalúzie a predprípravu pre alarm a kamerový systém. Každý dom je opatrený bleskozvodom a samostatným elektromerom. Spôsob vykurovania domu teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom, predpríprava na krb, pre ktorý je vybudovaný komín. Energetická trieda domov je A0. Chodník z prístupovej cesty k rodinnému domu bude vyhotovený zo zámkovej dlažby Premac 20 x 10 cm ( sivá ). Pozemky budú oddelené opornými múrikmi do výšky terénu z DT tvárnic. Okolie domu bude tvoriť zarovnaná ornica pre záhradné úpravy. Každý dom je pripojený k elektrickej prípojke, verejnému vodovodu a kanalizácii na ulici je verejné osvetlenie. Obec Alekšince sa nachádza 15min autom od krajského mesta Nitra, s veľmi dobrým napojením na rýchlostnú cestu R1. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na kopci s prekrásnym výhľadom, tichom a oázou pokoja.

219 999,- € Detaily
Na prenájom novozrekonštruovaný RD, Nitra, Čermáň

Na prenájom novozrekonštruovaný RD, Nitra, Čermáň

NOVOZREKONŠTRUOVANÝ DOM. NADŠTARDANTNÁ LOKALITA.Na prenájom komplet novozrekonštruovaný RD V lokalite Čermáň, Nitra. Ponúkame na prenájom novozrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite mesta Nitra, Čermáň. Dom sa nachádza na 7árovom trávnato – dláždenom pozemku, s novou výsadbou zelene a trávy, nenáročnom na údržbu.V dome prebehla rekonštrukcia všetkých sieti – elektrika, kúrenie, nová dlažba, obklad a sanita v kúpeľni, nová kuchynská linka, interiérové dvere, vstupné dvere, podlahy.Dispozičné riešenie domu: predsieň, kuchyňa s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, obývačka, spálňa, detská, kúpeľňa so sprchovým kútom. K domu prislúcha v suteréne sa nachádzajúca miestnosť + dve samostatné miestnosti vhodné na podnikanie alebo iné využitie. Súčasťou je malá terasa s posedením pre oddych a relax. Parkovanie pred domom.Dom je chránený alarmom, napojený na všetky IS, nezariadený a voľný ihneď. Pračka, chladnička je dostupná po dohode. Cena nájomného je 900,-€ aj s energiami. Preferujeme dlhodobý aj niekoľko ročný prenájom Obhliadku si dohodnite na 0905 840849 Ing.Pítek Marián. 0

900,- € / mesiac Detaily
Aktuálny prenájom - 1 izb byt Chrenová, Nitra

Aktuálny prenájom - 1 izb byt Chrenová, Nitra

AKTUÁLNY INZERÁT !!! NEZARIADENÝ.Na prenájom 1 izbový nezariadený byt bez balkónu na Chrenovej, Výstavná ul. v Nitre. Byt sa nachádza v tichej lokalite a plocha nehnuteľnosti je 37m2. Nachádza sa na 1.poschodí a ponúka sa ako nezariadený. Panelový dom je zateplený, nová odizolovaná strecha, vymenené stupačky a rekonštruovaný vchod. Občianska vybavenosť výborná , v blízkosti sú obchodné centrá, zdravotné strediská, autobusová zastávka.Voľný ihneď.Cena za prenájom 330.-€/mes. + energie 60.-€/mes. zálohovo. Zábezpeka vo výške 390.-€. RK províziu neplatíte. Výhodou je dlhodobý prenájom vhodný pre mladý pár. Doporučujem. Kontakt 0905840849.

330,- € / mesiac Detaily
Na prenájom kancelárie Nitra - Janíkovce letisko

Na prenájom kancelárie Nitra - Janíkovce letisko

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Nitre v časti Janíkovce - letisko. Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí s vlastným vonkajším vstupom. Toho času sú priestory vypratávané po dlhoročných nájomníkoch a pred rekonštrukciou. Výmera obytnej plochy je od 15 m2 do 700 m2. Budova prešla tohto roku 2021 kompletným zateplením a novou fasádou. Priestory sú vhodné pre sídlo firmy, prípadne aj pre jednotlivcov, ktorí potrebujú kanceláriu. K dispozícii je veľké vonkajšie parkovisko, neobmedzený prístup, autobusová zastávka MHD cca 200 m. Na prízemí sa nachádza bar s vonkajším posedením, tenisový kurt. Cena mesačného nájmu je 5 eur/m2 vrátane energií plus elektrina extra. Požaduje sa 3 mesačná zábezpeka.

5,- € / m2 / mesiac Detaily
Hľadáme pre klienta garáž v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta garáž v meste Šaľa

Hľadáme pre nášho klienta garáž v meste Šaľa , lokalita Bottova ulica a okolie, čiastočná alebo úplná rekonštrukcia. Cena od 10 tis. do 12 tis. euro 

10 000,- € Detaily
Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt v meste Šaľa. Byt by mal byť v pôvodnom stave, na poschodí nezáleží. Platba v hotovosti. Cena do 40 tis. eur. 

40 000,- € Detaily
Hľadáme 1 izb. byt v meste Šaľa pre klienta

Hľadáme 1 izb. byt v meste Šaľa pre klienta

Pre konkrétnu klientku hľadáme 1 izb. byt v meste Šaľa, najlepšie v pôvodnom stave, na poschodí nezáleží, môže byť aj bez balkónu. Platba v hotovosti. Cena do 35 tis.eur.0

35 000,- € Detaily
Ponúknite 3 izb.byt v Nitre

Ponúknite 3 izb.byt v Nitre

Hľadáme pre klientku 3 izbový byt v meste Nitra, lokalita Chrenová, Kalvária, Centrum, poprípade spodná časť Klokočiny. Minimálna rozloha 70m2, s balkónom, nie prízemie. Kompletná rekonštrukcia alebo aspoň plastové okná a murované bytové jadro.  Ponúknite. 

Cena dohodou Detaily
Hľadáme 3 izb.byt v mesta Nitra

Hľadáme 3 izb.byt v mesta Nitra

  Súrne hľadáme pre klienta 3 izb byt v meste Nitra. Platba HOTOVOSŤ !!!0

Cena dohodou Detaily